background menu-link
videoklipy
lock
Login:
Heslo:
Neodhlašovat

Pavol Hammel - Live | 2LP

629,- Kč

Autor: Pavol Hammel
Název: Live
Žánr: rock-pop
Vydavatel: Pavian Records
Rok vydání: 2013
(c): Pavian Records
(p): Pavian Records
Katalogové číslo: PM00071-1
Formát: 2LP

Doporučená cena:649,- Kč

629,- Kč


gopay
visa verfies visa verfies

Pavol Hammel má nové koncertní dvojalbum s názvem LIVE! DvojCD zachycuje loňský jedinečný koncert ve velkém sále Slovenského rozhlasu RTVS, kde se předvedl v dokonalé formě. Legendárního zpěváka na koncertě doprovázela pražská skupina Alvik a skvělí kytaristé Radim Hladík, Juraj Burian a bubeník Martin Valihora. Spolu s hlavní hvězdou si zazpívaly zpěvačky Michaela Horká a Andrea Zimányiová.
„Byl to velmi povedený koncert. Prostor velkého sálu Slovenského rozhlasu jsme vybrali záměrně kvůli velkému Píšťalovému organu, na který hrál Martin Hanzel. Koncert byl výjimečný celkovou dramaturgickou koncepcí, výběrem písní, hráči i hosty. “ Popisuje Pavol Hammel.
Dvojalbum je zajímavé průřezem tvorby Pala Hammela. Obsahuje skladbu „Šesť starcov“ z roku 1969, novinky z nejnovějšího studiového alba“ Nočná galéria “ i předělané “ best“ písně známého hudebníka. Posluchači na něm najdou i dvě skladby z tanečního představení „Everest„, které se hrálo dvě sezóny v Slovenském národním divadle. Hudební lahůdkou na 2LP je kultovní skladba „Ľalia poľná„, kterou Pavol Hammel nahrál s pezinským 26 – členným chrámovým sborem Ad una corda.
„Poslední vinyl jsme vydali před 20 lety, byly to „Labutie piesne“ s Marianem Vargou v roce 1993. Vinyl LIVE vychází v limitovaném nákladu 500 kusů. Pro úplné fajnšmekry vložím do 200 desek i grafický mnou signovaný dopis. A aby někdo bez gramofonu o nic nepřišel, tak vkládáme do obalu i totožné dvojCD. “ Těší se Pavol Hammel.
Nové koncertní dvojalbum Pavola Hammela. Muzikantsky se na něm podílejí osvědčení spolupracovníci Juraj Burian, Michal Pajdiak, Vítek pospíšil, Petr Tichý, Martin Valihora. Jako host se na albu objeví Radim Hladík, Martin Hanzel, Michaela Horká, Andrea Zimányiová a také Ad Una Corda, pezinský chrámový sbor. Záznam koncertu ze 4.12.2012 ve Velkém sále Slovenského rozhlasu.

Seznam písní:

Strana A
1. Kreditka srdca
2. Listy do mora
3. Mladosť
4. Poď
5. Balada o smutnom Jánovi
6. Dnes už viem

Strana B
1. Dotkol som sa tvojej duse
2. Beriem si ta
3. Ked prsi
4. Nočná galeria
5. Na čom stojí svet

Strana C
1. Vola Bohov
2. Unikám
3. Smutná ranná električka
4. Kamalásky
5. Staré kone a nahé jazdkyne

Strana D
1. Šest starcov
2. Ľalia poľná
3. Podnájom
4. S holum na hlave
5. Medulienka
6. Čas malín


Poslat dotaz na Pavol Hammel - Live | 2LP
Poslat dotaz:
E-mail:


Dotaz:


Příbuzné produkty

Pavol Hammel - Z pekla šťastie | LP
Z pekla šťastie

Po takmer piatich rokoch od vydania zatiaľ posledného radového albumu Nočná galéria prichádza Pavol Hammel s novým autorským počinom. Už te...

Cena: 399,- Kč