background menu-link
videoklipy
lock
Login:
Heslo:
Neodhlašovat

Děti kapitána Morgana - Mami, proč jsi nezůstala v Africe | LP

319,- Kč

Autor: Děti kapitána Morgana
Název: Mami, proč jsi nezůstala v Africe
Žánr: autsajdr pop
Vydavatel: Indies Happy Trails
Rok vydání: 2014
(c): Indies Happy Trails
(p): Indies Happy Trails
Katalogové číslo: MAM700
Formát: LP


319,- Kč


gopay
visa verfies visa verfies

Písně z nejspodnějšího patra. Po jejich poslechu začnete buď fetovat, chlastat, psát vlastní básně nebo všechno dohromady.
Autoři textů písní Dětí kapitána Morgana stáli programově na okraji společnosti. Dnes již nežije ani básník Pavel Homér Ambrož  - ikonická postava brněnského protestního alkoholismu,  ani Milan Kozelka - zřejmě jediný praktikující anarchista na našem území.
Hudba Dětí kapitána Morgana je podzemním šansonem. Bezostyšně znásilní jakýkoli hudební žánr, jen aby ukojila svoji poživačnou touhu po zážitku
Texty byly v životě Dětí od počátku tím nejdůležitějším. V době, kdy kapela vznikala oba jejich autoři ještě žili. Dnes už tu není ani básník Pavel Homér Ambrož  - ikonická postava brněnského protestního alkoholismu - ani Milan Kozelka zřejmě jediný praktikující anarchista na našem území. Právě jejich texty ležely na stole v kuchyni polité kořalkou a tukem při zkouškách „u stolu“, které se ukázaly být asi nejefektivnějším popíjením v dějinách muzikantského popíjení. Mnoho z těch básní se nepodařilo oživit a najít pro ně kostým, který by jim slušel, jiné si o něj řekly samy. Popisovat žánr, který Děti hrají je prakticky nemožné, míchá se tu všechno se vším, jako v žaludku chlapa v kocovině. I proto se Děti rozhodly říkat svojí hudbě autsajdr pop. Je v tom všechno  a nic. Jako v jejich písních. Jako v textech jejich písní. Jako v jejich životě. Jako v životě těch druhých.


Poslat dotaz na Děti kapitána Morgana - Mami, proč jsi nezůstala v Africe | LP
Poslat dotaz:
E-mail:


Dotaz: