background menu-link
videoklipy
lock
Login:
Heslo:
Neodhlašovat

Priessnitz - Beztíže | 2LP

549,- Kč

Autor: Priessnitz
Název: Beztíže
Žánr: Rock
Vydavatel: Supraphon
Rok vydání: 2017
(c): Supraphon
(p): Supraphon
Katalogové číslo: SU6364
Formát: 2LP

Doporučená cena:599,- Kč

549,- Kč


gopay
visa verfies visa verfies


Priessnitz přiznávají, že novinka vy patrně nevznikla, nebýt filmu Alois Nebel a následného – k překvapení samotné kapely – úspěšného turné a vřelé zpětné vazby od fanoušků, včetně častých dotazů na nový materiál. Ten dali Priessnitz dohromady během čtyř let a nahráli jej pod dohledem producenta Dušana Neuwertha. Poslední fází pak bylo nahrání vokálů, aby bylo docíleno autenticity, vytvořili si Neuwerth se Švejdíkem na jedné chatě v Jesenických horách "domácí studio".
Album Beztíže je o určité cestě v kruhu, o pouti kapely, která spolu vydržela dlouho, a necítí se svázaná ambicemi a očekáváním. Nechybí osobní texty s odkazy na tajemná místa vzniku písniček, nezaměnitelný kytarový zvuk a tentokrát se navíc dostává prostoru i trumpetě.


více info


Nahrávka ve speciálním zvukovém masteru je rozdělena na 2LP,  což umožní využít rychlost 45 rpm, navíc v luxusní gramáži 180.  Grafika LP je odlišná i od nové CD verze a bude obsahovat tentokrát kompletní dokumentaci, včetně textů písní a jako bonus zde bude vložený sešit ve speciálním formátu, obsahující fotografie Dušana Tománka, (takto fotografa kapely), na kterých mapuje jak vznik alba, tak i atmosféru turné k albu Beztíže z podzimu 2016. 


Poslat dotaz na Priessnitz - Beztíže | 2LP
Poslat dotaz:
E-mail:


Dotaz:


Příbuzné produkty

Priessnitz - Seance | LP
Seance

Těsně před listopadem 1989 se parta jesenických mladíků, hrající do té doby pod názvem Chlapi z práce, rozhodla přejmenovat svou kapelu pod...

Cena: 379,- Kč
Priessnitz - Seance | CD
Seance

Těsně před listopadem 1989 se parta jesenických mladíků, hrající do té doby pod názvem Chlapi z práce, rozhodla přejmenovat svou kapelu pod...

Cena: 299,- Kč