background menu-link
videoklipy
lock
Login:
Heslo:
Neodhlašovat

Kochlea - Flegma | LP

350,- Kč

Autor: Kochlea
Název: Flegma
Žánr: noir music
Vydavatel: Červený kůň
Rok vydání: 2019
(c): Červený kůň
(p): Červený kůň
Katalogové číslo: ck039-1
Profil: Kochlea
Formát: LP


350,- Kč


gopay
visa verfies visa verfies
NázevDélka
1. opus savant 0:10:32
2. detektivní metoda 0:07:07
3. inuat 0:08:49
4. liška má problém 0:06:25
Celkový čas: 0:32:53

Kochlea přichází s debutovou deskou Flegma v době, kdy ve světě nastupuje vlna post-jazzu, který rozšiřuje hranice žánru eklektickým způsobem do všech možných stran. Tam, kde jiní volí cestu rozjásaného a bujarého veselí, čerpá Kochlea z tradic noiru a alternativy a přináší spíše meditativní a temnou atmosféru, která se občas přelévá až do tripovité tekutosti.
Rozhovor tří lidí jako cesta k poznání. Čtyři rozmluvy beze slov, každá na jiné téma. Hypnotický rytmus, opojné bloudění i extatická gradace. Celou deskou se však proplétá jedno slovo, melancholie. Atmosféra noci těžká jak olovo.


více info

Nahrávalo se u Hromyho (Five Seconds to Leave) v Low Resolution Studios v Dolním Skrýchově u Jindřichova Hradce. Základ tracků byl nabírán naživo, celé trio dohromady, po dokončení se dohrávali smyčky, které běžně hrajeme živě, ale kvůli zvuku jsme je dohrávaly až dodatečně. Nicméně vše, co je na nahrávce lze do posledního detailu slyšet i na koncertech. O mix se postaral Hromy a o master Ondřej Ježek ve studiu Jámor.
Profil

Kochlea, trio z Brna, ságo, basa, bicí. Na scéně se pohybují od roku 2010. Kapela nezapře dávný odkaz alternativní scény moravské metropole, ale jde jinam, cestou pomyslných soundtracků k němým filmům, kde melancholické, zamlžené nálady střídají přes...

Poslat dotaz na Kochlea - Flegma | LP
Poslat dotaz:
E-mail:


Dotaz:


Příbuzné produkty

Kochlea - Flegma | mp3 (320 kbps) / flac
Flegma

Kochlea přichází s debutovou deskou Flegma v době, kdy ve světě nastupuje vlna post-jazzu, který rozšiřuje hranice žánru eklektickým způsob...

Cena: 99,- Kč