background menu-link
videoklipy
lock
Login:
Heslo:
Neodhlašovat

Tata Bojs - Futuretro | 2LP

549,- Kč

Autor: Tata Bojs
Název: Futuretro
Žánr: pop-rock
Vydavatel: Supraphon
Rok vydání: 2017
(c): Supraphon
(p): Supraphon
Formát: 2LP


549,- Kč


gopay
visa verfies visa verfies

Formát: 2x Vinyl, LP, Album, Reedice
Původní vydání: 2000
Žánr: Electronic, Rock, Pop
Styl: Alternative Rock, Pop Rock, Downtempo, Experimental, Big Beat

Futuretro – zásadní album domácí hudební scény poprvé jako vinyl na 2LP!

Futuretro je zcela zásadní album nejen pro Tata Bojs, ale také pro domácí hudební scénu jako takovou. Futuretro, to jsou Tata Bojs poprvé u velkého vydavatelství, s nadčasovým zvukem a písněmi jako Ramínka, Toreadorská otázka či Jednotka času, které se nesmazatelně zaryly do paměti a diskografie „kluků z Hanspaulky“.

Futuretro je také album, které dostalo Tata Bojs na titulní strany takřka všech tehdejších hudebních časopisů, vyneslo jim první dvě nominace v Cenách Akademie populární hudby, a kromě řady dalších ocenění také titul Album desetiletí v anketě MF Dnes.

Nyní, sedmnáct let od jeho vydání (a pět let od vydání sběratelské edice Futuretro Max), se k této přelomové nahrávce Tata Bojs znovu vrací nejenom speciálním turné, ale i výpravnou reedicí Futuretra na 2LP s novým zvukovým remasteringem a výročně upravenou titulkou.


Poslat dotaz na Tata Bojs - Futuretro | 2LP
Poslat dotaz:
E-mail:


Dotaz:


Příbuzné produkty

Tata Bojs - Nanoalbum | 2LP
Nanoalbum

Legendární Nanoalbum je zpět a poprvé na vinylu jako „white double LP"! Nanoalbum vyšlo poprvé v červu roku 2004, tedy dva roky...

Cena: 599,- Kč
Tata Bojs & SOČR - Live | LP
Live

Společný koncert Tata Bojs a Symfonického orchestru Českého rozhlasu pod taktovkou dirigenta Tomáše Braunera v listopadu loňského roku v pr...

Cena: 459,- Kč