background menu-link
videoklipy
lock
Login:
Heslo:
Neodhlašovat

Děti mezi reprákama míří mezi repráky

26.4.2015

DMR jsou připravovaný kolaborativní projekt Dominika Zezuly (post-hudba)), jehož cílem je spojit co nejvíc kreativních indie hlav dohromady podle hesla "Když můžou být featy v elektronice, můžou být i v kytarách."
 

 

Rok 2015 přivítá na současné české alternativní scéně nové jméno. Děti mezi reprákama jsou připravovaný kolaborativní projekt Dominika Zezuly (post-hudba), jehož cílem je spojit co nejvíc kreativních indie hlav dohromady podle hesla "Když můžou být featy v elektronice, můžou být i v kytarách."

A protože jarní sezona za chvíli končí, je nejvyšší čas pustit ven první vlaštovku. Singl Co s malým Adámkem si vystačí se dvěma kytarami, z nichž tu hlasitější obstarává hostující David Zeman (Kalle, Nod Nod, ex-Veena).

Křest singlu proběhne 30. dubna v holešovickém Podniku, stylově právě po boku Kalle. Po sérii několika neveřejných podzimních "postelových" mikro-vystoupení, pořádaných vždy v ložnici s kapacitou maximálně pěti posluchačů, tak nové skladby zazní vůbec poprvé před širším publikem.

Celá deska vyjde na podzim na labelu Červený kůň a představí se na ní řada dalších hostů. Zatím nemají Děti mezi reprákama stálou sestavu, takže si místo promo fotografií musí vystačit s alternativním vizuálem. Ještě že existuje MS Paint čili Malování, ve kterém se dá udělat i celý klip. Minimalismus v hudbě, minimalismus všude.
 

 

Singl ke stažení ZDE