background menu-link
videoklipy
lock
Login:
Heslo:
Neodhlašovat

Acute Dose - No date

07.1.2018

Brněnští Acute Doce mají nový klip k písni No date.
 

Zpřetrhání vláken kognitivní budoucnosti, konstruktivistická narace mysli reprezentované binární soustavou / analogie snu a virtuálního světa / hranice mezi snem a virtuálním světem se zbortila, která z možných verzí offline světa se ti nelíbí míň?

 

Animace založená na přesunutí významu skladby No Date do virtuálna, do několika vrstev našeho podvědomí, které již není schopné se odprostit od nových technologií. Bloumání světy složenými ze vzájemných manipulací, prostupující samy sebe až na dno zdrojového kódu. No date. V nekonečném toku informací není čas. Není ani prostor. Nejsi ani ty, jen tvůj předobraz vytvořen z kontinuální konstrukce identity skrze reprezentativní obrazy, které se snaží reflektovat to, jak vidíš samu sebe.

 

Tejml ve videu používá poměrně rafinovanou metodu skládání metanarativu, jehož části reflektují povahu vztahu s virtuální realitou a kompulzivním chováním jedince. Voda v jedné z hlavních rolí, reprezentující fakticitu horizontu a bezbřehé samoty nebo kontinuální tok informací.